Двох пʼяниць за кермом зупинили у Дніпрі. Обох відсторонили від керування. Далі — рішення суду.

В АНД районі зупинили водійку #Tesla. Драгер показав 1,09 проміле.
У Соборному районі спіймали водія #ВАЗ — тут 2,15 проміле. До того ж чоловік взагалі не мав водійського посвідчення.

В обох випадках — протоколи за керування у стані сп’яніння. На водія #ВАЗ додатково склали матеріали за їзду без прав.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely