Свириденко розповіла, чи буде світло на Великдень.

“Енергосистема працює стабільно. Робимо все можливе, щоб найближчими днями електропостачання було забезпечене – без графіків і відключень. Важливо, щоб у великодні дні українські родини були зі світлом”

– зазначила прем’єр-міністерка.
Юлія Свириденко зазначила, що вирішили збільшити імпорт електроенергії та вжити інші дії для забезпечення світлом країну в найближчі дні

admin_dely

Written by

admin_dely