Вночі на території ДІІТу виявили обгоріле тіло людини
За попередньою версією слідства, це труп безхатька, який знаходився неподалік від сміттєвих баків.
Наразі відомо, що загиблий міг спалити себе сам, про це свідчать сліди на місці події та свідчення очевидців. Триває слідство, правоохоронці зʼясовують обставини смерті людини
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely