
Прем’єр-міністр Угорщини Орбан оголосив, що визнає свою поразку на виборах до парламенту Угорщини.
“Результати виборів ще не остаточні, але зрозумілі і очевидні. Результат для нас болючий і однозначний: нам не дали можливість далі керувати країною. Я привітав партію-переможця”, – заявив він
Written by
admin_dely
Актуально