Зеленський привітав з перемогою на угорських виборах опозиційну партію “Тиса” та її лідера Петера Мадяра.

“Україна завжди прагнула добросусідських відносин з усіма у Європі, і ми готові розвивати співпрацю з Угорщиною. Ми готові до зустрічей і спільної конструктивної роботи на благо обох народів”, – зазначив президент.

За даними підрахунку 98,93% голосів, “Тиса” здобуває 138 місць у парламенті
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely