Трамп заявив, що він не стурбований через поразку прем’єр-міністра Угорщини Орбана, за якого він відкрито агітував, на виборах.
Президент США зазначив, що йому подобається майбутній прем’єр Мадяр.

“Гадаю, новий прем’єр-міністр добре впорається зі своїми обов’язками – він хороша людина”, – сказав Трамп.

Він зазначив, що Мадяр раніше був членом партії Орбана “Фідес” і має схожі погляди на імміграцію
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely