No Image

У Дніпрі викрили агента фсб, який підпалив броньований евакуаційний тягач БТС-4. Техніка стояла на станції «Укрзалізниці» і мала вирушити на передову.
Далі він спробував «відрізати» людей від зв’язку — намагався спалити базову станцію стільникової мережі легкозаймистою сумішшю.
Йому вже оголосили підозру за диверсію, в умовах воєнного стану, перешкоджання діяльності ЗСУ та умисне знищення майна.
Зараз він під вартою без права застави. Загрожує довічне з конфіскацією майна.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely