Речник МЗС Ірану Есмаїл Багаї заявив, що Тегеран не планує передавати свої запаси збагаченого урану до США, відкинувши твердження президента США Трампа про нібито готовність це зробити.
Речник іранського зовнішньополітичного відомства наголосив, що ядерні матеріали “нікуди” не передаватимуться
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely