Внаслідок нічної атаки російських військ на енергетичну інфраструктуру Чернігівщини без електропостачання залишилися 380 тисяч абонентів.
Енергетики вже проводять аварійно-відновлювальні роботи для повернення електрики споживачам
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely