Терорист народився у Москві, мав українське громадянство, постійно жив у Бахмуті. У 2015-2017 роках проживав у РФ (Рязань), користувався російським номером та банківськими послугами, – OSINT-відділ Телебачення Торонто
Пізніше повернувся до України і жив у Києві біля метро «Деміївська», поряд із місцем нападу.
За даними розслідувань:

вів сторінку у Facebook з 2016 по 2019 рік, публікував антиукраїнські та антисемітські пости.
закликав до силової «зачистки» суспільства, виправдовував методи Гітлера.
заперечував легітимність України, називав її «так званою».
Шкода, що терорист Гіркін не знищив Бахмут у 2014 році.

Також наголошується, що він військовий пенсіонер України. 2024 року суд у Києві звільнив його від кримінальної відповідальності у справі про тілесні ушкодження після примирення з потерпілим.

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely