Трамп повідомив, що його представники вирушають до Пакистану на наступний раунд переговорів з Іраном, який він звинуватив у порушенні домовленостей.
Він заявив, що Іран “допомагає” Вашингтону, заблокувавши Ормузьку протоку, оскільки, за його словами, через це Тегеран щоденно втрачає 500 мільйонів доларів, тоді як США “не втрачають нічого”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely