
Лівобережний-3, два дівчиська ходять та й рвуть тюльпани, бо весна і хочеться квітів
Чудово розуміємо, що кортить, але камон, ну це ж не для вас висаджували, дівчата, дорогесенькі
Дуже сподіваємось, що хлопці цих двох краль побачать це відео, їм стане соромно та дівчата врешті отримають букети з не клумбових квіточок
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Чудово розуміємо, що кортить, але камон, ну це ж не для вас висаджували, дівчата, дорогесенькі
Дуже сподіваємось, що хлопці цих двох краль побачать це відео, їм стане соромно та дівчата врешті отримають букети з не клумбових квіточок
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально