No Image

Речник МЗС Ірану Есмаїл Багаї підтвердив, що Тегеран не планує проводити новий раунд переговорів зі США, оскільки Вашингтон порушили угоду ще на етапі її реалізації.

“Американці грають у гру, звинувачуючи Іран. Вони продовжують цю гру, замість того, щоб відігравати конструктивну роль. Але ми не можемо очікувати, що американці скажуть правду – вони завжди звинувачують нас”, – наголосив він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely