Вчора на Панікахи Volkswagen влетів у кіоск із шаурмою — водій не впорався з керуванням. Обійшлося без постраждалих.
Під час спілкування патрульні помітили у керманича ознаки сп’яніння. Драгер показав 0,99 проміле. На нього склали адмінпротоколи.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely