У Самарських плавнях незаконно віддали острів під господарство. Йдеться про 4 га землі водного фонду в межах регіонального парку «Самарські плавні».
Ділянки передали у приватну власність під селянське господарство та змінили їхнє цільове призначення. Це створює ризики для водного балансу та якості води в Самарі. Прокуратура вважає це порушенням і оскаржує рішення.
Суд уже відкрив провадження — землю намагаються повернути громаді.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely