Викрито учасників групування «Хімпром», які займались наркоторгівлею, насиллям та шахрайськими call-центрами

Днями було проведено 2 спецоперації і вже оголошено підозри членам банди на чолі з 36-річним росіянином на псевдо «Мексиканець», який з 2019 року перебуває у міжнародному розшуку. Одні учасники банди відповідали за виготовлення наркотиків, інші – за тиск через медіа на тих, хто перешкоджав їхній діяльності. Також вони переслідували поліцейських, які викривали їх спільноту.
Загалом було задокументовано більше 30 насильницьких злочинів учасників «Хімпрому» або ж на їхнє замовлення. Також вони через кол-центри ошукали громадян країн ЄС на майже 50 млн грн.
Власне, одним із напрямків їх діяльності був «U420», де вони робили та продавали наркоту.


Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely