У Дніпрі прикрили наркобізнес із обігом понад 1 млн грн на місяць. Продавали через сайт і Telegram: одні приймали замовлення, інші — робили «закладки».
Наркоту маскували в блендерах, іграшках і дитячих машинках та відправляли поштою. Для конспірації використовували підроблені дані та «лівi» SIM-карти.
Під час обшуків вилучили канабіс, мефедрон, Альфа-PVP та екстазі. Трьом учасникам вже повідомили про підозру. Поліція шукає інших причетних і канали постачання.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely