https://cdn4.telesco.pe/file/c667ec0aec.mp4?token=obT74rCX-4HxFXbBNiA6tn2yeL813f_64kfui_btISn9GKbIIghIFBd7Qupdp4laCkK18tY4iVvdDQd7RFfT25x365n2eAg1rYhy-xUHydhqmy30bDQ-gxX4yi-pKWk7KfBYwgOMVEGJTzCQHVaOqKlrUSwfo8lKuvfcAPXoaoRAa6psUs2yIhNVoYqfsWTninV-Z1b2FMy32x2h9R6vnQdvw9EXAVTv8Af9_EY5Iwxaus423aTZGT4B6h6g-32q4f7NU3p_f362wBTbnY9GZzyUzNdvJwPj7iTsuTJ5TqbJhFbtT0Q8OzES3-OqlfpNCnN6D7gG6t-BzIHCVgas0g

Обстановка зараз на Хрещатику. У підземці зібралося багато молоді в протигазах.

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely