No Image

Трамп заявив, що веде “хороші розмови” з президентом Зеленським та з очільником Кремля Путіним.

“Ненависть між Путіним і Зеленським – це смішно. Це божевілля. А ненависть – це погана річ. Ненависть – це погана річ, коли ти намагаєшся щось вирішити, але це станеться”, – додав він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely