На Лівому березі через вчорашній буревій позривало дахи на будинках у приватному секторі та вирубило світло на декількох вулицях
Виглядає, як якась занедбана та покинута людьми локація. Але ні. Місто оговтується від вчорашнього
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely