У Києві закривають останні каси метро для готівки: готівковий продаж квитків більше НЕ(!) здійснюється.

З сьогоднішнього дня на станціях «Почайна», «Вокзальна» та «Видубичі» оплатити проїзд можна тільки через термінали, банківські чи транспортні картки, а також електронні сервіси.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely