У Києві хочуть націоналізувати ТЦ «Метроград» та зробити підземний паркінг.

Близько 75% комплексу пов’язують із російськими власниками. Серед ідей викуп та націоналізація. Після цього простір можуть переобладнати під підземний паркінг та укриття.

Підтримуєте націоналізацію?
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely