
У Києві хочуть націоналізувати ТЦ «Метроград» та зробити підземний паркінг.
Близько 75% комплексу пов’язують із російськими власниками. Серед ідей викуп та націоналізація. Після цього простір можуть переобладнати під підземний паркінг та укриття.
Підтримуєте націоналізацію?
Written by
admin_dely
Актуально