
На Січеславській Набережній водій #Skoda врізався в #BMW, що їхав попереду. Драгер показав 1,59 проміле — оформили за ст.130 і ст.124 КУпАП.
На вулиці Галини Мазепи водій #Chevrolet також потрапив у ДТП. Результат — 2,37 проміле.
У Самарському районі зупинили #Nissan — 1,44 проміле.
Усіх водіїв відсторонили від керування. Далі — суд.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально