З власників електрокарів хочуть стягувати щомісячні податки – до 4 000 гривень залежно від вартості авто, повідомляє нардеп Нагорняк

«Може бути градація для категорій авто. Для автомобіля вартістю близько $30 000 це орієнтовно 4 000 гривень на місяць», – зазначив він.

Хто там хотів заощидити?
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely