No Image

В Україні обговорюють запровадження щомісячних виплат для тих, хто має електричне авто.
За словами народного депутата Нагорняка, власники електромобілів вартістю близько 30 000 доларів можуть сплачувати орієнтовно 4 000 грн щомісяця. Раніше держава заохочувала купівлю таких авто через пільги, однак тепер ситуація змінюється — влада розглядає протилежний підхід у вигляді оподаткування.

admin_dely

Written by

admin_dely