https://cdn4.telesco.pe/file/cb8eb37041.mp4?token=e9KSOiSbIm87T8PheVDCii6jRnA4p3ggjdgRotAbczZ4c6uDCnOtWg7SN-TxgryhSJVVme1wEZX-vJWoycaqZUgS3pl1QMWsviXTg7bIMC9nD2gFnTg8islv2GTbubNryc3xvvVd86N6MY5ZRGcqTYwyPNxfNWv7J6Z3_dcTQQZEJlSnqk2ojKWrDGaMtm4RgR01lUsOGs9UqUq0XXsjHAUZpkI9fsnJEZ2oMJybUFU0PAeaDd7KstaCAccFlMPUFFfjQ1HOwWg42YgL6C9SNgGimZVNIzCVvQNxJ9U3Hv0ggsEY_AHHRxvfSOBAJNiy-hRL1BZpgCbmErD01REP-Q

Як АТБ вас може намахати на гроші

#ситуація На полиці був товар із однією ціною (зниженою), але на касі мені пробили зовсім іншу — вищу. Коли я звернулася до працівників і сказала, що відповідно до прав споживача товар мають продати за ціною, яка вказана на ціннику, у відповідь почула лише – «Робіть повернення». Тобто замість того, щоб вирішити питання і дотриматися закону, мені просто відмовили.
Відповідно до Закону України це є порушенням прав споживача.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely