Російські війська другу добу поспіль атакують критичну інфраструктуру групи “Нафтогаз”.
За словами голови правління “Нафтогаз” Сергія Корецького, вчора обстрілів зазнав газовидобувний обʼєкт на Харківщині. Є пошкодження обладнання.
Сьогодні після влучання ворожої авіабомби пошкоджено газопровід у Запорізькій області. Частина споживачів тимчасово залишилася без газопостачання.
Також сьогодні один із працівників “Нафтогазу” отримав поранення внаслідок ворожого обстрілу на Дніпропетровщині

admin_dely

Written by

admin_dely