
Хлопчик не встиг вийти в туалет і залишився в автобусі, тому і постраждав, – водій пошкодженого автобуса Сергій
Чоловік каже, діти вийшли на заправку в туалет та по їжу, у цей момент в небі над ними зʼявився ворожий БпЛА. «Думали, пройде повз, але він пішов на зниження. Добре, що в салоні майже нікого не було, бо це могло стати трагедією», – додає Сергій.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Чоловік каже, діти вийшли на заправку в туалет та по їжу, у цей момент в небі над ними зʼявився ворожий БпЛА. «Думали, пройде повз, але він пішов на зниження. Добре, що в салоні майже нікого не було, бо це могло стати трагедією», – додає Сергій.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально