
Орбан заявив, що супутникові знімки доводять відсутність технічних перешкод для відновлення роботи нафтопроводу “Дружба”.
“Ми знову закликаємо президента Зеленського відновити роботу трубопроводу “Дружба” і допустити угорських та словацьких інспекторів, щоб закрити суперечки. Ми будемо продовжувати вживати контрзаходів, поки українці не відновлять постачання нафти”, – підкреслив він.
Угорський прем’єр зазначив, що дії Зеленського є звичайним шантажем проти Угорщини
Written by
admin_dely
Актуально