Орбан заявив, що супутникові знімки доводять відсутність технічних перешкод для відновлення роботи нафтопроводу “Дружба”.

“Ми знову закликаємо президента Зеленського відновити роботу трубопроводу “Дружба” і допустити угорських та словацьких інспекторів, щоб закрити суперечки. Ми будемо продовжувати вживати контрзаходів, поки українці не відновлять постачання нафти”, – підкреслив він.

Угорський прем’єр зазначив, що дії Зеленського є звичайним шантажем проти Угорщини
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely