https://cdn4.telesco.pe/file/cfa96677c2.mp4?token=XPv1lXbpvXSlC9gT13Q0az0-N4Jl0tligwLEvN3fCZJmryUGeeFSYiZhOe3ArF4Q-krWtFeYzqlIO5xama57tASx7QIRFU_3ENUte3Fp7ZqT4s2zQAGGcp2BsJc5BJTpvMzybl9KcG87LrIH8k_8JELYmRu0mEBxFLGQO-hcM_XFg6PFBlRk237ngrWJkcYjun3u1OnKlf7uHTSq5Gr-y-tD0YG4WcA_K4ATeT_bTr3kOVaG2j4fBFmZXUdhLimBjanqE4mANAdnjBHMXKZDI5V1aUQKtDF3hfUjdNFHX26W6veGM3sXFUjXQrQsIZzhY8pTejMxdtj2VUvzBotM6g

#нампишуть БІЙКА сьогодні була на вхід у Ботсад Гришка. Чувак в кепці просто ахірєл?(він каже шо він охоронник і так йому директор сказав казати, та з людей які заходять о 5 ранку вимагав оплату). На сайті вхід платний з 7:00, поліція теж саме сказала


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely