No Image

Прем’єр-міністр Словаччини Фіцо після прибуття до Москви поклав вінок до могили невідомого солдата біля Кремля та поділився, що є свого роду “чорною вівцею” у стаді ЄС.
Він також сказав, що є прихильником будь-якої форми перемир’я в Україні: “Хочу висловити переконання, що ми наближаємося до кінця російсько-української війни”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely