У Дніпрі жінку засудили до 10 років тюрми за вбивство чоловіка. Трагедія сталася наприкінці жовтня 2025 року в одному з ЖК на Набережній Перемоги.
Під час конфлікту жінка вдарила чоловіка ножем у груди. Від поранення він помер на місці. Після злочину правоохоронці затримали нападницю та вилучили ніж.
Суд визнав її винною в умисному вбивстві та призначив їй 10 років позбавлення волі.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely