З віком починаєш розуміти: мама – це людина, яка хвилюється завжди

Скільки б тобі не було років – 10, 20, 30 чи 50.
Та сама людина, яка напише: «Ти поїв?», «Тепло вдягнувся?»,«Напиши, як будеш вдома».
Іноді це навіть трохи дратує. А потім ловиш себе на думці, що саме цього найбільше й не вистачає.
Особливо зараз.
Коли багато українських мам чекають дзвінка з фронту. Засинають із телефоном поруч. Вчаться не панікувати, коли довго немає зв’язку. І кожне «все нормально» для них – уже маленьке свято
Є мами, які тримають дім, поки діти боронять країну. Є ті, хто самі вдягнули форму. Є ті, хто, на жаль, сьогодні не дочекаються найважливіших слів
І від цього День матері зараз відчувається якось глибше. Хочеться просто обійняти свою маму. А якщо немає можливості – хоча б набрати.
Без причини. Без приводу. Просто сказати: «Мам, дякую. І бережи себе»
Бо мами чомусь завжди бережуть нас. Навіть коли ми давно дорослі.
З Днем матері, дорогенькі матусі
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely