“Не їж багато цукерок, бо буде діабет” – один із найпоширеніших міфів про цю хворобу. Насправді діабет 2 типу часто розвивається непомітно та його можуть виявити вже після інфаркту чи інсульту.
Разом з ендокринологинею Юлією Кривов’яз розповідаємо, як вчасно помітити “тривожні дзвіночки”, хто у групі ризику та чому діабет – не вирок.
Спецпроєкт
Цукровий діабет без міфів: як вчасно помітити хворобу і жити повноцінно
“Не їж багато цукерок, бо почнеться цукровий діабет!”. Чи говорили вам так у дитинстві? Це один з популярних міфів. Але насправді така комплексна і складна хвороба, як діабет, не виникає через переїдання цукерок.