Екскерівник Офісу президента Андрій Єрмак наголосив на важливості, щоб правосуддя було незалежним і без впливу, і заявив, що планує своїм прикладом показати, що він цим впливом не користується.
Окремо він зазначив, що має багато недоліків, “але відсутність розуму до них не зараховує”.
‎Відповідаючи на запитання, чи вважає він цю справу політичною, екскерівник Офісу президента зазначив, що не хотів би зараз це коментувати
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely