No Image

Кабінет міністрів погодив кандидатури Юрія Бойка, Миколи Брусенка та Єгора Перелигіна до наглядової ради НЕК “Укренерго” та Антона Бендика – до наглядової ради ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”.
Як повідомляє Міністерство економіки,Юрій Бойко раніше обіймав посаду заступника міністра енергетики (2020-2021) та був членом наглядової ради НЕК “Укренерго”.
Микола Брусенко тривалий час працював на керівних посадах в Адміністрації та Офісі президента, де очолював директорат із питань соціально-економічної політики, член наглядової ради “Ощадбанку”.
Єгор Перелигін обіймає посаду заступника міністра економіки, довкілля та сільського господарства.
Антон Бендик має досвід роботи в енергетичному секторі як радник із питань взаємодії з органами влади в НЕК “Укренерго”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely