У Дніпрі чоловік поцупив обладнання з лікарні. 26-річний пацієнт медзакладу у Самарському районі неодноразово крав майно: спилював труби та частини кисневого обладнання й складав їх у рюкзак.
Збитки закладу — майже 40 тис. грн. Поліція повідомила чоловіку про підозру за крадіжку та майнові злочини. Обвинувальний акт уже в суді.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely