No Image

МАГАТЕ повідомило, що зафіксувало пошкодження вхідних споруд підземного заводу зі збагачення палива в іранському Натанзі.
Також там зазначили, що радіологічних наслідків не очікується, а додаткового впливу на сам об’єкт FEP не виявлено. Водночас агентство нагадало, що завод уже зазнав серйозних пошкоджень під час червневого конфлікту
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely