В Раді національної безпеки і оборони у відповідь на запит “Української правди” повідомили, що співвласник компанії Fire Point не відвідував засідання Радбезу, тоді як сам Денис Штілерман стверджував зворотнє.
За його словами, останній раз він був присутнім на засіданні Радбезу вже у цьому році.
На запитання головуючого на засіданні ТСК 13 травня, чи запрошували Штілермана на засідання РНБО, той відповів: “Да, я неодноразово там був”.
На уточнююче питання, коли він був там в останній раз, співвласник компанії Fire Point зазначив: “У цьому році”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely