У Дніпрі чоловік підпалив авто поліцейського. 24-річний дніпрянин за грошову винагороду підпалив #Skoda Octavia, припарковану у дворі багатоповерхівки.
«Куратор» передав йому інформацію про авто, яке потрібно було знищити. Чоловік облив його легкозаймистою рідиною та підпалив. Увесь процес він зняв на телефон і надіслав «звіт». Власник авто помітив займання та самостійно загасив пожежу.
Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 194 ККУ (умисне знищення або пошкодження майна).
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely