У Солом’янському районі Києва двоє працівників автомийки вкрали 22 500 доларів та 1 700 євро з автомобіля киянки

Жінка під час нічної повітряної тривоги забрала з дому всі заощадження та спустилася у паркінг, де переживала небезпеку в автомобілі. Гроші вона залишила в багажнику, а потім віддала автомобіль на мийку, але потім виявилося, що частина коштів зникла.

Двоє робітників під час зміни побачили у багажнику гроші та вирішили частину з них забрати та розділити між собою.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely