No Image

Комерційний імпорт електроенергії до України зі Словаччини та Угорщини продовжується попри політичні заяви представників їхньої влади.
Згідно з аналітикою, з початку лютого 2026 року Україна вже імпортувала 1,1 млн МВт-год електроенергії, з яких 49%- з Угорщини, 18% – зі Словаччини
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely