
#ЧитачіПишуть
Хочемо привернути увагу до небезпечної ситуації, яка сталася вчора у м. Дніпро за адресою вул. Квартальна, 33 (2-й підʼїзд).
Зранку мешканці відчули характерний запах горілої електропроводки. Розуміючи можливу небезпеку, люди почали масово звертатися до управляючої компанії ВДС та залишати заявки.
На жаль, у потенційно аварійній ситуації:
— заявки приймалися не всі
— швидкої реакції не було
Мешканці також телефонували електрику напряму. У відповідь отримували пояснення, що він нібито вже приїжджав і перевіряв ситуацію, та що нічого загрозливого немає. Проте жоден із мешканців його не бачив.
Увечері ситуація набула зовсім іншого масштабу.
Близько 23:00 до будинку приїхали пожежні підрозділи, які ліквідували загоряння.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально