Окупанти вдарили безпілотниками по готелю у центрі Сум — спалахнула пожежа, її вже загасили.
Минулося без постраждалих, бо всіх людей встигли вчасно евакуювати, повідомив голова ОВА Григоров
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely