У Дніпрі судитимуть посадовця медзакладу через збитки майже 2 млн грн. У 2022–2023 роках він закуповував реабілітаційне обладнання за завищеними цінами, через що діагностичний центр зазнав великих збитків.
На початку року його вже ловили на подібних схемах — тоді державу «нагріли» на пів мільйона. Розслідування виявило ще два епізоди на 1,5 млн грн.
Обвинувальний акт за службову недбалість із тяжкими наслідками (ч.1,2 ст.367 ККУ) направлено до суду.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely