
Батьки-вихователі знущалися з шести дітей віком від 3 до 10 років: били, принижували, не годували, змушували важко працювати, спати без постелі, за «провини» — голили наголо.
Про це стало відомо після зізнання старшого вихованця. Дітей забрали у безпечне місце, будинок розформували.
Ювенальні прокурори повідомили двом батькам-вихователям про підозру у катуванні, вчиненому групою осіб. Суд обрав запобіжні заходи.
Нагадаємо, про схожий випадок нещодавно стало відомо у Нікополі — там постраждало 11 дітей.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально