Роками збирали «данину» з рейсів «Укрзалізниці»: викрито схему у Києві.

З кожного керівника потяга за рейс брали плату: від 2000 грн на внутрішніх маршрутах та від 2000 до 5000 євро – на популярних міжнародних.
Через ці махінації в системі створювали штучний дефіцит квитків для звичайних пасажирів.
Тепер їм світить до 13 років тюрми замість 8 млн грн.


Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely