Трамп у коментарі New York Post заявив, що не говорить категоричного “ні” щодо введення військ США в Іран і припустив, що це може стати потрібним.

“Як кожен президент каже, що “чобіт на землі не буде” – цього я не кажу. Я кажу, що “можливо, нам це не треба”, або “якщо б нам це було потрібно”.

Аргументуючи удари по Ірану, він заявив, що це був єдиний спосіб розібратися з місцевим режимом.

“У них була вся ця збагачена сировина. Вони хотіли відновити роботу, але все було в такому поганому стані, що гора практично обвалилася”, – сказав Трамп, вочевидь, маючи на увазі стан іранських ядерних об’єктів після американських ударів влітку 2025 року

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely