Глава МЗС Угорщини Сійярто прибув до Москви, щоб переконатися, що нафта і газ, необхідні для енергопостачання Угорщини, будуть і надалі доступні під час кризи.
Він також вдався до передвиборчої риторики, заявивши, що від російських постачань залежатиме розмір комунальних платежів угорців.

“Якщо енергоносії з Росії не надійдуть до Угорщини, то, на жаль, про зниження комунальних платежів для домогосподарств також доведеться забути”, – сказав він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely