“Київстар” під’єднає 12 млн українців до супутників Starlink у 2026 році — половину від загальної кількості абонентів.
На цей час технологією Direct to Cell, яка дозволяє смартфонам напряму підключатись до супутників Starlink, скористались 5 млн українців. Станом на січень надіслано 1,2 млн SMS “по супутнику”, найактивніші — Київ, Львів та Вінниця. Далі планують запуск голосових дзвінків та інтернету.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube

admin_dely

Written by

admin_dely